LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka probleme të shëndetit mendor”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' pas deklaratës së Granitit: Turp, merr famë sërish nga Fifi

17 Nëntor 2021, 15:49, Lifestyle CNA
“Ka probleme të shëndetit mendor”/ Ndjekësit

Graniti dhe Fifi kanë qenë dy nga banorët më të komentuar në media. Afrimiteti mes tyre ra direkt në sy dhe mënduan se të gjithë se mes tyre do të kishte diçka më shumë se shoqëri. Por më vonë Graniti u shpreh se Fifin nuk e sheh dot më shumë se shoqe dhe se ka një të dashur jashtë shtëpisë.

I pranishëm mbrëmjen e djeshme në ?Big Brother Vip?  pas eliminimit, Graniti kishte analizuar gjërat nga jashtë dhe i ka parë ndryshe, madje ai sqaroi se ka sakrifikuar për të dhe kjo e ka penalizuar atë.

Më tej ai dha një tjetër deklaratë të fortë, pasi u shpreh se e ndjente të detyrueshme t?i qëndronte afër një personi me probleme mendore.

Pas kësaj deklarate ndjekësit shpërthejnë me komente kundër tij:

Ky komenti i Granitit është komentuar shumë gjatë ditës së sotme dhe ai është detyaruar të bëjë një sqarim publik më anën e një postimi në Instastory.

“SQARIM. Nuk ishte deklarata ime ajo e problemeve mendore në të kaluarën, ishte vetë ajo, Fifi e cila na e rrëfeu atje brenda sepse unë e kam njohur edhe më herët. Gjithsesi unë vazhdoj të bëj tifo për të. Paqe?, shkruan Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga