LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do filloj edhe unë një histori dashurie”/ Monika ironizon banorët çift

17 Nëntor 2021, 16:25, Lifestyle CNA
“Do filloj edhe unë një histori dashurie”/ Monika ironizon

Gjatë një bisede ditën e sotme me Arjolën, Monika ka folur në lidhje me banorët që janë bërë çift ose  që përflitet se mes tyre mund të ketë një lidhje dashurie.

Ajo deri diku i ka ironizuar duke lënë të nënkuptuar se ata janë ende në shtëpi për shkak të famës së marrë nga lidhjet e krijuara.

Në një moment Monika shprehet: ?Do filloj edhe unë një histori dashurie, keni për të më parë ju mua?.

Nderkohë që Arjola ja kthen sërish me ironi: ?Aman se dhe ty të kishim mangut?./CNA.al

Lajmet e fundit nga