LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk është më sekret/ Aktori Kivanc Tatlitug baba për herë të parë

17 Nëntor 2021, 18:54, Lifestyle CNA
Nuk është më sekret/ Aktori Kivanc Tatlitug baba për

Aktori i njohur i serialeve turke, me origjinë shqiptare Kivanc Tatlitug do të bëhët baba për herë të parë.

Mediat turke kanë zbuluar se bashkëshortja e tij Basak Dizer është shtatzënë në muajin e tretë.

Edhe pse disa javë më parë bashkëshortja e tij kishtë mohuar këto zëra duket se e vërteta është ndryshë dhe dyshja janë në pritje të një fëmije.

Dyshimet lindën që në momentin kur një mikesha e saj e kishte uruar Basak për shtatzaninë në rrjetët sociale.

Kivanç Tatlitug dhe Basak Dizer u martuan në vitin 2016. Edhe më herët ata kanë shprehur dëshirën për të zgjeruar familjen e tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga