LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxhelit nuk i del inati me Ilirin/ “Bën viktimën, shet historinë e jetës për një lojë”

17 Nëntor 2021, 17:12, Lifestyle CNA
Einxhelit nuk i del inati me Ilirin/ “Bën viktimën, shet

Para disa ditësh Einxhel dhe Iliri kanë pasur një debat shumë të fortë. Madje në një moment ajo i ka thënë se ai nuk e kishte të gjatë.

Si duket ajo vijon të ketë mbajë inat me Ilirin.

Gjatë një bisede me Semin ajo është shprehur se nuk i pëlqen faktin që Iliri u zgjodh i preferuari nga publiku duke i ditur reagimet dhe veprimet e tij brenda kësaj shtëpie.

?Ai njeri akumulon dhe bën viktimën në Prime. Në syrin e publikut ai është viktima në këtë shtëpi. Nuk e di si ma ka mbajtur goja për ti thënë që ti shite historinë e jetës tënde për një lojë sepse e dija që gjëja do të degradonte. Ai më ka thënë non stop fallxhore e shumë gjëra të tjera. Nuk më intereson nëse dola keq në Prime pasi atë që e kam e them dhe do vazhdoj ta them që ai njeri nuk më pëlqen aspak?, është shprehur Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga