LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mohoi faktin se ka qenë në shtëpinë e Argjendit/ Edi “demaskon” Ritvanën: Mashtruese, unë të kam parë

17 Nëntor 2021, 19:17, Lifestyle CNA
Mohoi faktin se ka qenë në shtëpinë e Argjendit/ Edi

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Argjendi ka habitur të gjithë kur tha se do të largohej nga emisioni. Ai u shpreh se nuk ka interes për vajzat brenda dhe se është e kotë të vijojë me qëndrimin e tij brenda.

Më tej Argjendi vendosi të sqarojë edhe disa gjëra në lidhje me Ritvanën. Ai ka treguar se ata janë takuar shpesh herë bashkë madje edhe se Ritvana ka qenë në shtëpinë e tij. pas kësaj deklarate, Ritvana shpërtheu ndaj Argjendit dhe u betua për familjen se nuk ka qenë asnjëherë te shtëpia e tij, madje se as nuk e di ku e ka shtëpinë.

Në lidhje me këtë ka vendosur të reagojë edhe Edi, ish konkurenti i ?Përputhen?. Ai u shpreh se Ritvana gënjen dhe se ai i ka parë vetë kur kanë qenë bashkë.

?Unë mund të vërtetoj se unë e kam parë disa herë me Argjendin edhe në banesë të tij edhe në makinë, sepse unë ja kam dhënë makinën time Argjendit për të udhëtuar, kështu që ajo ka qenë me të dhe te pallati i tij, ajo është një gënjeshtare, mashtruese, 100%. Unë nuk kam nevojë t?ju rrej?,– është shprehur Edi./CNA.al

Lajmet e fundit nga