LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“I kam mbetur peng”/ Ledjana kërkesë publike Mevlanit: Mos më përmend…

17 Nëntor 2021, 19:42, Lifestyle CNA
“I kam mbetur peng”/ Ledjana kërkesë publike Mevlanit: Mos

Ledjana së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ?Shqipëria Live? ku ndër të tjera ka folur në lidhje me Mevlanin.

Ajo është shprehur se ai nuk e ka kuptuar që mes tyre ka përfunduar gjithçka dhe i ka bërë kërkesë që nuk duhet ta përmendë aq shumë nëpër intervista.

Ai i di shumë mirë gjërat që ka bërë edhe kundrejt meje edhe kundrejt personave të tjerë. E di arsyen pse jam mërzitur, ja kam bërë të qartë kur flisnim ende bashkë. Nuk kam dal nëpër media apo të hedh kunja, madje kur postoj shprehje mi marrin për të, por në fakt jo.Mendoj që edhe ai duhet ta kuptoj këtë pjesën që janë mbyllyr gjërat dhe mos të më përmend mua në çdo dalje të tij. Vazhdon akoma ta bëj dhe nuk e di pse. I kam mbetur peng përderisa më përmend në çdo emision“, është shprehur Ledjana./CNA.al

Lajmet e fundit nga