LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi i zbuloi periudhën e errët të jetës/ Semi “hidhet” në sulm: Me gjërat që di mund ta shkatërroj

18 Nëntor 2021, 08:40, Lifestyle CNA
Fifi i zbuloi periudhën e errët të jetës/ Semi

Gjatë spektaklit të së martës, dy banorët më pak të preferuar të momentit ishin Semi Jaupaj dhe Kledu Hysa.

Për shkak të thyerjes së rregullave nga shumica e banorëve, të gjithë kanë dalë në nominim përveç Arjolës, Ilirit, Sabianit dhe Monikës.

Duke qenë se është në nominim, duket se Semi është hedhur në sulm.

Gjatë një bisede me Beniadën, kanë diskutuar shumë rreth Fifit, duke thënë Graniti u penalizua prej saj, njësoj si Arditi.

Por Semi i është kthyer rrëfimit të Fifit pak javë më parë, ku Fifi tregoi periudhën e errët të këngëtares jahstë shtëpisë së big Brother, duke thënë se është kujdesur për të kur e vetmja gjë që bënte është të pinte alkool dhe cigare.

?Me dasht me përdor lojën këtu brenda, me thënë gjëra që unë di jashtë, mund të them dhe mund të të shkatërroj shumë gjëra, por nuk dua?, është shprehur Semi.

Tashmë loja ka filluar dhe me siguri që pas paqes që bënë Fifi dhe Semi do të vijë ?stuhia?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga