LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Tayna mahnit ndjekësit, pozon e veshur në lëkurë

17 Nëntor 2021, 21:47, Lifestyle CNA
FOTO-Tayna mahnit ndjekësit, pozon e veshur në lëkurë

Tayna është një artistet më të komentuara të medias rozë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë seksi në rrjetet sociale.

Reperja duket e veshur e gjitha me të zezë material lëkurë dhe me një make up profesionist.

Fotot janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se projekti më i fundit i sa është kënga ?Hala? , një bashkëpunim më reperin e njohur Ledri i cili rezultoi një sukses i vërtetë.

Kënga për vetëm një kohë të shkurtër mblodhi mbi katër milionë klikime në YouTube./CNA.al

Lajmet e fundit nga