LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pasi fitoi lirinë nga babai i saj Britney Spears shokon me deklaratën: Familja ime duhet të jetë në burg

17 Nëntor 2021, 20:44, Lifestyle CNA
Pasi fitoi lirinë nga babai i saj Britney Spears shokon me deklaratën:

Këngëtarja Britney Spears ka bërë një rrugë të gatë dhe plot peripeci deri në momentin që fitoi lirinë nga i ati i saj i cili kontrollonte të gjitha financat dhe jetën e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një deklatarë shokuese për familjen e saj. Ajo u shpreh se ata ?duhet të jenë të gjithë në burg? për përfshirjen e tyre në mbylljene saj 13-vjeçare.

Ajo i është përgjigjur pyetjes së një fanseje në Instagram me anën e një videoje.

?Unë e di se sa e turpshme është të ndaj faktin se nuk kam parë kurrë para në dorë ose nuk kam qenë në gjendje të drejtoj makinën time ?.Por sinqerisht, ende më mundon çdo ditë që zgjohem se si familja ime dhe konservatori ishin në gjendje të bënin atë që më bënë ? ishte demoralizuese dhe degraduese !!!!?

Ajo vijoi: ?Unë as që po i përmend të gjitha gjërat e këqija që më bënë mua për të cilat ata të gjithë duhet të jenë në burg ? po, duke përfshirë edhe nënën time që shkon në kishë !/CNA.al

Lajmet e fundit nga