LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtoni elegancë në pamjen tuaj/ Tendencat e bizhuterive që do ju duhen gjatë sezonit të dimrit

17 Nëntor 2021, 21:25, Lifestyle CNA
Shtoni elegancë në pamjen tuaj/ Tendencat e bizhuterive që do ju

Gjatë sezonit të dimrit duhet ti kushtojmë shumë rëndësi jo vetëm veshjeve por edhe aksesorëve, veçanërisht bizhuterive.

Nuk ka asnjë gjë të keqe të eksperimentoni dhe të gjeni ato bizuteri që përshtaten më shumë më tipin dhe stilin tuaj.

Gjithsesi duhet të krijoni një ide në lidhje me tendecat më të fundit të bizhuterive për dimër.

Si fillim kini parasysh?është rithyer moda e vitetve 80? edhe për këto aksesorë./CNA.al

Lajmet e fundit nga