LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një bishë e vërtetë/ Modelja Ukrainase poston foton që do ju lejë pa gjumë

17 Nëntor 2021, 20:27, Lifestyle CNA
Një bishë e vërtetë/ Modelja Ukrainase poston foton që

Alena Omovych është një modele seksi nga Ukraina.

Ajo nuk nguron të postojë foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e veshur me një kostum minimalist në ngjyrë rozë të ëmbël duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe format trupore perfekte.

Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pa fund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë ddiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga