LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video që bëri xhiron në rrjet/ Sabianin e zë gjumi teksa banorët përgatiten për provën e javës

18 Nëntor 2021, 07:45, Lifestyle CNA
Video që bëri xhiron në rrjet/ Sabianin e zë gjumi teksa

Prova e kësaj jave për banorët e Big Brother Vip është të luajnë komedinë ?Pallati 176?.

Banorët kanë marrë secili rolet e tyre dhe tashmë kanë nisur me shumë seriozitet punën për të realizuar provën e javës.

Teksa të gjithë po shihnin në ekran komedinë, njëri prej banorëve, Sabianin, e ka zënë gjumi.

Video ku ai shihet duke dremitur ka bërë xhiron në rrjetet sociale, duke shkaktuar shumë të qeshura dhe komente pozitive./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga