LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas thashethemeve/ Semi i afrohet Fifit: U mërzita që dola më pak e preferuara

18 Nëntor 2021, 13:13, Lifestyle CNA
Pas thashethemeve/ Semi i afrohet Fifit: U mërzita që dola më pak

Pas thashethemeve me Beniadën, Semi është afruar tek Fifi. Këngëtarja ka ndarë me Fifin ndjesinë që pati kur iu komunikua se është personi më pak i preferuar në shtëpinë e Big Brother, së bashku me Kledin.

Fifi e ka këshilluar të vazhdojë të jetë vetvetja dhe jo ajo që duan të tjerët të shohin.

Ndërkaq kujtojmë se Semi gjatë një bisede me Beniadën u shpreh se di shumë gjëra nga jashtë që do të shkatërronin çdo gjë por nuk do që t?i thotë për lojë.

?Me dasht me përdor lojën këtu brenda, me thënë gjëra që unë di jashtë, mund të them dhe mund të të shkatërroj shumë gjëra, por nuk dua?, është shprehur Semi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga