LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kënga dhe klipi me Florin gati prej dy vitesh/ Fifi zbulon arsyen pse nuk është publikuar ende

18 Nëntor 2021, 11:40, Lifestyle CNA
Kënga dhe klipi me Florin gati prej dy vitesh/ Fifi zbulon arsyen pse nuk

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, ka treguar se ka një bashkëpunim me këngëtarin Flori Mumajesi.

Në një bisedë brenda shtëpisë me Monikën, Fifi ka treguar se kënga është realizuar , madje edhe klipi.

Por ka një arsye pse kënga dhe klipi nuk janë publikuar ende.

Fifi thotë se klipi është realizuar kur ajo ishte shumë e shëndoshë dhe Flori nuk ka dashur të publikohet ende pasi shqetësohet për mënyrën se si do të ndihet ajo.

Pjesë nga biseda:

Monika: Ça moshe ka Flori?

Fifi: 39, bëni tani në gusht.

Monika: A, pse e dija të të 40-at unë atë.

Arjola: Po 39, probabilitet 40.

Monika: 39-40, po e dija më të madh. Po tani nuk shkon në asnjë lloj koncerti?

Fifi: E ka pas këto punët e veta?nëna i vdiq.

Monika: E di se atëherë shkruajti?ishim në Covid kur?

Fifi: Sivjet i ka vdek nëna, shkurt-mars.

Monika: Po, kemi qenë të mbyllur

Fifi: Janar ose shkurt, s?po di saktë, por s?kemi qenë të mbyllur. Vjet kemi qenë të mbyllur, sivjet kemi qenë me fashë orare.

Fifi: E di që kam qenë në Kosovë, kur më kanë thirr.

Monika: Jo, po se shof më që të shkojë nëpër kështu.

Fifi: Jo, thjësht është t?u e marrë, është duke punuar për të nxjerrë këngë të reja. Çfarë këngësh ka aty!? Zoti hajër e bëftë!

Monika: Po ti vetë me atë do këndosh?

Fifi: Po, patjetër. E kam një këngë me videoclip gati që dy vjet, që rri aty klipi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga