LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Akuzat se ka penalizuar Granitin/ Flet Fifi: Nuk ka folur me vajzat se më ka respektuar mua

18 Nëntor 2021, 10:23, Lifestyle CNA
Akuzat se ka penalizuar Granitin/ Flet Fifi: Nuk ka folur me vajzat se më

Granit Cana është kthyer në temën e diskutimit nga vajzat në shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa shumë prej banorëve, mendojnë se Graniti është penalizuar prej raportit me Fifin, këngëtarja mendon ndryshe.

Drejt akuzave që ajo nuk e ka lejuar të qëndrojë me banorët në shtëpi, gjatë një bisede me Monikën, Fifi është shprehur se Graniti ka folur dhe ka patur shoqëri me të gjithë.

Fakti që ai nuk ka folur me disa prej vajzave në shtëpi, sipas Fifit kjo ka ndodhur se ka respektuar atë.

?Graniti ka ndenjur me Palomën, me Monikën, me Ilirin, me Bushin ( Sabianin), me Kledin, me Donaldin, ka ndenjur me Elhaidin, me Arditin, e s?paska ndjenjur me 4 femra të tjera. E ka respektu Fifin. Nuk është se nuk ka fol me juve, thjesht nuk ka hap muhabet me juve?, ka thënë Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga