LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada dhe Semi thashetheme në vaskë/ Flasin për Granitin

18 Nëntor 2021, 08:57, Lifestyle CNA
Beniada dhe Semi thashetheme në vaskë/ Flasin për Granitin

Edhe pse jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, Graniti vazhdon të jetë qendra e diskutimit mes vajzave në shtëpinë e Big Brother.

Së fundi, Beniada dhe Semi kanë biseduar për raportin Granit-Fifi.

Beniada është shprehur se ishte Fifi ajo që penalizoi Granitin, ndërsa shton se gjatë qëndrimit të tij në Big Brother kishte vënë re mënyrën se si ai shihte Semin.

Ndërkohë nga ana tjetër, teksa lahej në vaskë, Semi është shprehur se gjithnjë e ka parë si shok dhe të njëjtën gjë i ka thënë dhe Graniti, se nuk e sheh më shumë se një shoqe.

Gjithashtu nuk kanë munguar as dikutimet rreth Fifit. Semi është shprehur se di shumë gjëra rreth saj që mund të shkatërronin gjithçka por që nuk mendon të bëjë kështu lojërash./ CNA.al

Lajmet e fundit nga