LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët flasin me emra/ Kush do të jetë i eleminuari i radhës në “Big Brother Vip”

18 Nëntor 2021, 14:51, Lifestyle CNA
Banorët flasin me emra/ Kush do të jetë i eleminuari i

Dy çiftet e nominuara të së premtes ishin Einxhel, Beniada, Iliri dhe Sabiani.

Kujtojmë se ?Vëllai I Madh? vendosi të testonte aleancat mes tyre dhe banorët nuk ishin në djeni se banori që votohet më shumë shpëton edhe shokun nga eliminimi dhe e kundërta.

Kujtojmë gjithashtu se Ilirin dhe Sabianin e shpëtoj publiku, ndërsa Einxhel dhe Beniada shkuan në nominime të së premtes bashkë Sarën, Dj Pm, Dj Dagz, Donaldin, Semin, Fifin, Beatrixin dhe Kledin.

Në lidhje me nominimet ditën e sotme Dj Dragz, Sara dhe Einxhel kanë folur dhe kanë dhënë emra se cili do të eleminohet.

Sara si fillim u shpreh se ajo do jetë e eleminuara por mund të jetë edhe Kledi sipas saj. Edhe Einxhel gjithashtu dha emrin e Kledit./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga