LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga droga te hatërmbetja me Noizyn/ Rrëfehet Bojken Lako

18 Nëntor 2021, 13:53, Lifestyle CNA
Nga droga te hatërmbetja me Noizyn/ Rrëfehet Bojken Lako

Bojken Lako ka folur për herë të parë për hatërmbejtjen e tij me Noizyn si dhe përdorimin e drogës.

I ftuar në emisionin Pikë, me Adela Osmanin, i pyetur pse e nisi drogën dhe kur hoqi dorë prej saj, Bojken u shpreh se kjo është një temë shumë delikate që do trajtuar me shumë kujdes dhe nuk mjafton të përgjigjesh thjesht.

?Kjo temë nuk është për një përgjigje shumë të shpejtë, sepes është problem shumë delikat?, ka thënë Lako.

Ndërsa ka treguar se ka patur hatërmbetje me reperin Noizy.

Noizyn e njoh shumë mirë. Kemi patur momente që kemi patur disa hatërmbejtje të vogla. Më vjen mirë se Noizy ka bërë shumë përpara dhe rrugëtimin e tij e kam parë me sytë e mi. Gjatë kohëve të fundit kam patur një kontakt pas një shkëputje të gjatë. Por me të thënë të drejtën muzikën e tij nuk e kam dëgjuar ndaj nuk e njoh?, ka thënë Bojken. / CNA.al

Lajmet e fundit nga