LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Akuzuan Sinan Hoxhën për tradhëti/ Reagon ashpër bashkëshortja e tij

18 Nëntor 2021, 16:02, Lifestyle CNA
Akuzuan Sinan Hoxhën për tradhëti/ Reagon ashpër

Yllka Kuqi dhe Sinan hoxha kanë bërë një bashkëpunim së bashku në lidhje me një këngë të re.

Së fundmi në media ka qarkulluar një foto e cila tregon dy këngëtarët shumë të afërt duke gjykuar disi edhe afrimitetin e tyre dhe duke lënë të nënkuptuar se mes Yllkës dhe Sinanit mund të ketë diçka më shumë.

Në lidhje me këto lajme ka reaguar aspër bashkëshortja e sinanit, Andrra.

Në Instastory ajo ka publikuar një prej këtyre lajmeve dhe sipër tij ka shruar: ?TURP!? duke treguar se është besdisur nga këto tituj./CNA.al

Lajmet e fundit nga