LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Analist i njohur/ Zbuloni kush do të jetë banori i ri i “Big Brother Vip”

18 Nëntor 2021, 15:31, Lifestyle CNA
Analist i njohur/ Zbuloni kush do të jetë banori i ri i “Big

Pritet që nesër gjatë spektaklit të ?big Brother Vip? të eleminohet njëri nga banorët e nominuar por gjithashtu pritet që të hyjë një tjetër.
Po përflitet se me shumë mundësi pjesë e shtëpisë më të famshme do të jetë analisti i njohur Meridan Ramçaj.

Kujtojmë se Meridani ka qenë edhe më herët pjesë e ?Big Brother Vip?. Ai gjithashtu ka qenë shpesh herë i ftuar si analisti i ?Përputhen Prime?. Ai gjithashtu është angazhuar edhe në politike e madje edhe në emisionin e dashurisë ?Për?puthen? në rolin e opinionistit.

Hyrjet e fundit në shtëpi kanë qenë dyshja kosovare, DJ PM dhe DJ Dagz të cilët kanë hyrë në ditën e 32-të./CNA.al

Lajmet e fundit nga