LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Një nga modelet më seksi/ Afërdita Dreshaj kujton momentin më të bukur të jetës

18 Nëntor 2021, 15:45, Lifestyle CNA
FOTO- Një nga modelet më seksi/ Afërdita Dreshaj kujton momentin

Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të bukura dhe komentuara shqiptare.

Kujtojmë se së fundmi ajo është bërë nëna e një djali dhe bashkëjeton me bashkëshortin e saj Jakub Kindl në Pragë.

Afërdita Dreshaj ka postuar një foto në Instastory ku ka kujtur një nga momentet më të lumtura në jetën e saj.

Bëhët fjalë për dasmën e saj madhështore.

?Gjashtë muaj më parë?, shkruan Afërdita krahas fotos./CNA.al

Lajmet e fundit nga