LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu lërë pa gjumë

20 Gusht 2020, 07:07, Lifestyle CNA
Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu

Modelja e famshme e Playboy, Becky Hudson është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj shpërthyese me të cilat çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram. Në rrjetet sociale ajo publikon foto mjaft provokuese duke eskpozuar format e saj gjigante.

Edhe pse është përfolur shumë për operacionet plastike, ndjekësit e saj nuk ankohen pasi është vërtetë shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot të Becky Hudson të cilat do t?iu çmendin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga