LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Enca “fryn” gjoksin në Tropojë

19 Gusht 2020, 09:14, Lifestyle CNA
VIDEO-Enca “fryn” gjoksin në Tropojë

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara përsa i përket karrierës dhe pamjes së jashtme.

Së fundi këngëtarja ka vizituar Tropojën nga ku ka provokuar duke treguar gjoksin e saj bombastik.

E veshur me një fustan që i tregon deoltenë tejet të hapur, Enca iu rekomandon të gjithëve të vizitojnë Tropojën.

Kujtojmë se së fundi ajo po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Don Xhoni, “Break Down “e cila ka grumbulluar me miliona shikime në Youtube.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga