LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Bukë me djathë e domate"/ Emina Çunmulaj ndan me botën ushqimin më të shijshëm

18 Gusht 2020, 11:40, Lifestyle CNA
"Bukë me djathë e domate"/ Emina Çunmulaj ndan me

Modelja e njohur Emina Çunmulaj shpesh herë ndan në rrjetet sociale video ku tregon se si gatuhen ushqimet tradicionale shqiptare.

Së fundi Emina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj nga e gjithë bota recetën më të shijshme shqiptare, apo sanduicin siç e ka quajtur ajo.

?Bukë me djathë dhe mollatare mbetet  sanduiçi më i mirë në botë?, shprehet ajo në videot e postuara në Instastory./ CNA.al

Lajmet e fundit nga