LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nënë për herë të dytë?/ Almeda Abazi zbulon planet për zgjerimin e familjes

18 Gusht 2020, 11:11, Lifestyle CNA
Nënë për herë të dytë?/ Almeda Abazi zbulon planet

Moderatorja Almeda Abazi është një nga personazhet më të dashura të showbizit, jo vetëm shqiptar por edhe atij turk.

Almeda dhe Tolga janë prindër të një djali i cili quhet Efehan. Por duket se Almeda dhe Tolga kanë në plan të sjellin në jetë edhe një tjetër fëmijë.

Bukuroshja dëshiron një vajzë dhe këtë nuk ka nguruar ta thotë hapur.  Gjatë një bisede me kushërirën e saj, Ajsel, ajo i ka treguar të gjitha

?Do ta bësh 1 gocë kshu??,  i shkruan Ajsela, ndërsa Almeda i është përgjigjur publikisht: ?Meqë dashka Ajla s?po ia prishim!?.

Të gjithë janë kuriozë dhe mezi po presin që shumë shpejt, Almeda të bëhet nënë e një vajze./ CNA.al

Lajmet e fundit nga