LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja shqiptare në listën e të preferuarve të Barack Obama/ Ja këngët që dëgjon ish presidenti në karantinë

18 Gusht 2020, 10:42, Lifestyle CNA
Këngëtarja shqiptare në listën e të preferuarve të

Ish-Presidenti Barack Obama ka krijuar një play listë me këngë të preferuara që e kanë shoqëruar gjatë karantinës.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, ku tregon të gjitha këngët që ka dëgjuar dhe në mesin e tyre është edhe një prodhim i këngëtares shqiptare Dua Lipa.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e saj më të fundit me J Balvin dhe Bad Bunny, ?One day? ose ?Un Dia?.

?Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga vera, përfshirë këngë nga disa prej artistëve në këtë javë të Konventës Demokrate . Shpresoj t?i shijoni?, është shprehur Obama në një postim në Twitter./ CNA.al

Lajmet e fundit nga