LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja me trupin më të bukur/ Njihuni me bukuroshen meksikane që po çmend rrjetin

19 Gusht 2020, 07:24, Lifestyle CNA
Modelja me trupin më të bukur/ Njihuni me bukuroshen meksikane që

Yanet Garcia është nëj modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.3 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale. Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një passion të madh për palestrën.

Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga