LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Me bikini pink dhe forma perfekte/ Zaimina Vasjari vjen me poza seksi nga jahti

18 Gusht 2020, 16:00, Lifestyle CNA
FOTOT-Me bikini pink dhe forma perfekte/ Zaimina Vasjari vjen me poza seksi nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është kthyer shumë fuqishëm në muzikë pas 4 vitesh. Pak ditë më parë ajo publikoi klipin e saj, ?Vetes?, i cili është klikuar shumë në Youtube.

Pas suksesit të këngës ajo vijon me pushimet e saj në jaht ku shfaqet tejet seksi. E veshur me bikini ngjyrë pink, Zaimina ka treguar hiret me pozat tepër sensuale.

 

 

 

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga