LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

WOW-Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë/ Pozon me bikini dhe lë pa fjalë ndjekësit

18 Gusht 2020, 14:29, Lifestyle CNA
WOW-Beatrix Ramosaj më në formë se kurrë/ Pozon me bikini

Beatrix Ramosaj i ka vënë flakën Instagramit teksa ka publikuar fotot me bikini nga pushimet.

Trixa ka dhuruar poza mjaft joshëse për ndjekësit e saj të shumtë.

Këngëtarja ka treguar linjat e saj perfekte dhe rrjeti është ndeuzr nga komplimentat.

Kujtojmë se Trixa prej një kohe shumë të gjatë ka bërë pauzë në muzikë, duke u angazhuar më shumë me projekte në fushën e modelingut.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga