LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sabri Fejzullahu humb njeriun e shtrenjtë: “Do të më mungosh shumë”

18 Gusht 2020, 13:37, Lifestyle CNA
Sabri Fejzullahu humb njeriun e shtrenjtë: “Do të më

Dita e sotme ka qenë shumë e trishtë për këngëtarin Sabri Fejzullahu. Ai ka humbur vëllain e tij, Shefki Fejzullahu dhe lajmin e hidhur e ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale.

Mesazhet ngushëlluese kanë qenë të shumta, edhe nga emra të njohur të skenës shqiptare. Sabriu nuk ka bërë të ditur shkaqet e largimit nga jeta të vëllait të tij, por nëpërmjet një postimi ai shpreh dhimbjen e madhe për humbjen  e njeriut të shtrenjtë.

?Shkove shpejtë abej! Do të më mungosh shumë.Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi! Shpirti yt u bëftë dritë?, shkruan ai në foton ku shfaqet me të vëllain e ndierë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga