LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Duhemi në distancë”/ Stresi flet për marrëdhënien e vështirë me Keisin

18 Gusht 2020, 12:38, Lifestyle CNA
“Duhemi në distancë”/ Stresi flet për

Reperi i njohur Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit.

Mediat rozë kanë shkruar shpesh për zënkat, ndarjet dhe pajtimet mes tyre, por reperi është shprehur se pavarësisht të gjithave dashuria mes tyre ekziston.

I ftuar në Abc Neës ai ka treguar për marrëdhënien në distancë.  ?Ne duhemi në distancë. Jemi në një? nuk mund të them pauzë, kemi kontakte, flasim, mundohemi që të jemi bashkë. Nuk është se s?po i bëjmë përpjekjet por tani të shohim. Prej një viti nuk shihemi kështu që thjesht mbajmë kontakte, është shumë e vështirë. Të bëhemi prapë bashkë është shumë e vështirë, është shumë e lehtë, është shumë e vështirë, është shumë e lehtë. Dashuria midis nesh ekziston dhe shumë por tani të shohim?.

Pak ditë më parë Keisi foli edhe për dasmën, planet për të cilën mund të jenë ndërprerë nga pandemia. Në një komunikim me ndjekësit ajo tha se kur ta bëjë dasmën e saj, do ta bëjë të madhe.

?Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Dua dasmë gjigante,?? tregoi Keisi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga