LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ingrid Gjoni tregon kaçurrelat/ Vëmendja shkon te gjoksi (Video)

18 Gusht 2020, 20:20, Lifestyle CNA
Ingrid Gjoni tregon kaçurrelat/ Vëmendja shkon te gjoksi (Video)

Ingrid Gjoni ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me disa video të publikuara në rrjetet sociale.

Këngëtarja është shfaqur me një pamje të re dhe me kaçurrela të zeza e fustan të zi, ndërsa ka postuar video ku prek gjoksin.

Në videot e publikuara në Instagram duket se ajo po vjen me një projekt muzikor.

Në videot e publikuara këngëtarja shfaqet me dekolte tejet provokuese, duke ekspozuar gjoksin, madje duke e prekur disa herë.

Komentet kanë qenë të shumta në videot e publikuara. /CNA.al

??????

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

 

Lajmet e fundit nga