LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza turpëron doktorin e vipave/Reagon Skerdi: “Ti më nxjerr bojën”

19 Gusht 2020, 13:23, Lifestyle CNA
Vajza turpëron doktorin e vipave/Reagon Skerdi: “Ti më nxjerr

Doktori i vipave, Skerdi Faria,është kthyer në një nga personazhet më të dashur falë humorit që e karakterizon.

Gjithashtu në llogarinë e tij në Instagram nuk mungojnë postimet me humor. Së fundi, edhe vajza e tij po merr famë, pasi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe duket se ka të njëjtin humor si i ati.

Elena këtë herë i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve e një prej tyre i shkruan: “Sa kohë i është dashur mamit e babit tënd për të të bërë ty kaq të mirë?”

“30 sekonda dhe 9 muaj”, i përgjigjet Elena teksa etiketon të atin dhe e pyet: “Skerdi Faria apo jo?” Skerdi e ka postuar reagimin e të bijës duke shkruar me humor: “Ai momenti kur GOCA qe i kam BERE KOKEN me aq MUND e DJERSE, me NXJERR BOJEN e nuk do t?ia dije per VUAJTJET e SAKRIFICAT e BABES”.

Lajmet e fundit nga