LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mjaft postove pornografi”/ Bebe Rexha filmon reagimin e të atit për veshjet seksi

19 Gusht 2020, 12:57, Lifestyle CNA
“Mjaft postove pornografi”/ Bebe Rexha filmon reagimin e të

Bebe Rexha është një nga këngëtaret që ka arritur shumë suksese në skenat e mëdha të muzikës botëore.

Bebe shpesh herë komentohet për stilin e saj ektravangant dhe ka treguar se kritikat më të mëdha i merr nga babai i saj.

Në një video të fundit që ajo ka publikuar, dëgjohen kritikat e të atit i cili i tërheq vëmendjen për të qenit seksi.

?Ti mund jesh seksi dhe gjithçka, por të kesh klas dhe të tregohesh e zgjuar? dhe gjithçka që dëshiron të bësh, bisedo më nënën tënde. Nëna jote është shumë ??, dëgjohet në videon e publikuar nga Bebe.

?Ngrini volumin dhe ju lutem prisni fundin. Babai po më jep leksione në Facetime?, shkruan këngëtarja.

Bebe ka treguar edhe herë të tjera mesazhe dhe komente të të atit Flamur Rexha, i cili ndër shumë kritikat i ka thënë të bijës: ?Mjaft postove pornografi?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga