LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Nuk përmbahen Georgina dhe Ronaldo /Puthje pasionante nga jahti

19 Gusht 2020, 12:28, Lifestyle CNA
FOTO-Nuk përmbahen Georgina dhe Ronaldo /Puthje pasionante nga jahti

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.

Çifti është shumë aktiv, ku përpos fotove me fëmijët, ata ndajnë shpesh momente romantike me njëri-tjetrin.

Së fundmi, ka qenë bukuroshja argjentinase e cila ka publikuar disa foto të ëmbla me partnerin e saj, ky shfaqen duke shkembyer puthje.

26-vjeçarja shkruan krahas fotove shkruan se ndihet me shumë fat që ai është pjesë e jetës së saj. ?Sa me fat ndihem?, ka shkruar Georgina./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Lajmet e fundit nga