LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Oriola Marashi çmend Erosin me fotot me bikini/ Futbollisti i lë komentin provokues

19 Gusht 2020, 09:37, Lifestyle CNA
FOTOT-Oriola Marashi çmend Erosin me fotot me bikini/ Futbollisti i

Modelja Oriola Marashi nuk ndalet me pozat provokuese në rrjet. Teksa po shijon pushimet në jug të Shqipërisë, Oriola ka tërbuar ndjekësit me fotot e fundit topless dhe me bikini në rrjet.

Fotove të saj nuk u ka rezistuar dot as i dashuri i saj, futbollisti Eros Grezda i cili së fundi ka komentuar në fotot e të dashurës ku shfaqet me bikini minimaliste portokalli.

?Lëng i freskët portokalli?, shkruan ai krahas fotove, ndërsa Oriola i kthen komentin duke shkruajtur ?Zemra ime?.

Kujtojmë se lidhja mes Erosit dhe Oriolës u konfrimua gjatë pandemisë ku çifti kaluan të gjithë karantinën së bashku e pas karantinës edhe pushimet e verës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga