LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

19 Gusht 2020, 07:07, Lifestyle CNA
Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese.

Ajo është vlerësuar nga Playmate e Muajit nga Playboy Meksika dhe Afrika e Jugut në vitin 2013. Ajo më vonë u emërua Playboy Cyber ??Girl e Muajit në Janar të 2014, dhe Cyber ??Girl of the Year në 2015.

Khloe lindi në 7 maj 1993 në Toronto, Kanada. CNA.al ka përzgjedhur fotot më shpërthyese dhe përvëluese të modeles Khloe Terae./ CNA.al

Lajmet e fundit nga