LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Inis Gjoni tërbon fansat/ Pozon me rroba banjo duke treguar trupin bombastik

19 Gusht 2020, 14:52, Lifestyle CNA
Inis Gjoni tërbon fansat/ Pozon me rroba banjo duke treguar trupin

Aktorja dhe këngëtarja Inis Gjoni i ka çmendur të gjithë fansat e saj në rrjetet sociale.

Inisi ka publikuar një foto të realizuar së fundi, ku shfaqet më seksi se kurrë e veshur me rroba banjo.

Gjoni ka treguar trupin e saj fantastik dhe duket se vitet kanë ndaluar për të.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga