LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tempulli”/ Begaj përgëzon policinë për megaoperacionin: Garanton sigurinë e shkollave

14 Shtator 2023, 17:15, Aktualitet CNA

“Tempulli”/ Begaj përgëzon policinë për

Presidenti Barjam Begaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit për megaoperacionin e antidrogës “Tempulli”.

Në një postim në rrjetet sociale begaj thotë se Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.

“Përgëzime policisë së shtetit për profesionalizmin dhe përkushtimin në realizimin me sukses të Megaoperacionit “Tempulli”! Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.”, shkruan Begaj.

Në kuadër të megaoperacionit “Tempulli” u shkatërruan 23 rrjete kriminale dhe kanë rënë në pranga 233 shpërndarësve të drogës./ CNA

Lajmet e fundit nga