LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nxirr emrat e trafikantëve”/ Berisha i kërkon “llogari” Rrumbullakut, e paralajmëron nga Kuvendi

14 Shtator 2023, 14:20, Aktualitet CNA

“Nxirr emrat e trafikantëve”/ Berisha i kërkon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbritur në Kuvend operacionin antidrogë "Tempulli" dhe i ka kërkuar kreut të Policisë Së Shtetit të nxjerrë emrat e 200 trafikantëve të arrestuar gjatë ditës së sotme.

Ai e paralajmëron se nëse nuk i nxjerr 200 emrat në seancën tjetër do të quhet 200 herë gënjeshtar.

Lajmet e fundit nga