LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasi me makinë 35-vjeçaren/ E reja ndërron jetë, arrestohet 27-vjeçari

14 Shtator 2023, 13:19, Aktualitet CNA
Përplasi me makinë 35-vjeçaren/ E reja ndërron jetë,
Foto ilustruese

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ditën e djeshme, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, ka aksidentuar një 35 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë më pas, në spital.

I arrestuari është shtetasi O. B., 27 vjeç.

Nga aksidenti ndërroi jetë në spital shtetasja M. S., 35 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme./ CNA

Lajmet e fundit nga