LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjuetar i shpifur”/ Felaj i përvishet Berishës: Trego çfarë bënë fëmijet e tu sa ishe kryeministër

14 Shtator 2023, 14:23, Aktualitet CNA

“Gjuetar i shpifur”/ Felaj i përvishet Berishës: Trego

Nënkryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Ermonela Felaj, i është drejtuar me një gjuhë të ashpër ish-kryeministrit Sali Berisha duke i kërkuar që të mos merret më me familjarët e të tjerëve.

Ajo madje iu drejtua Berishës duke thënë që duhet të tregojë se si janë shkolluar dhe çfarë bënë fëmijët e tij në kohën që ai ishte kryeministër.

“Zoti Berisha mos u merr me familjarët. Jeni bërë gjuetari më i shpifur i këtij vendi. Ulu dhe mos u merr me familjarët, me njerëz që kanë punën e tyre, jetën e tyre. Ulu dhe shiko fëmijët e tu dhe si e mbaruan shkollën dhe çfarë bënë sa ishte ti kryeministër. Për atë jepi llogari popullit shqiptar dhe jo për gjë tjetër.”/ CNA

Lajmet e fundit nga