LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marrëdhënia e tyre ndryshoi pas daljes nga Big Brother Vip/ Si reagon Graniti kur dëgjon këngën e Fifit

4 Dhjetor 2021, 09:10, Lifestyle CNA
Marrëdhënia e tyre ndryshoi pas daljes nga Big Brother Vip/ Si reagon

Granit Cana dhe Filloreta Raçi janë dy prej personazheve më të përfolura të shoëbizit për shkak të marrëdhënies që patën brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Pas daljes nga realityshoë, Fifi dhe Graniti duket se nuk ruajnë të njëjtin raport miqësor me njëri-tjetrin.

Edhe pse dyshja ndiqen në rrjetet sociale, nuk janë parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit apo të publikojnë  foto së bashku.

Por si reagon Graniti kur dëgjon këngën e Fifit në ambientet që frekuenton? Së fundi ai ka publikuar një video ku në sfond dëgjohet kënga ?Psikopatja jote? e Filloretës dhe Mc Kreshës.

Duket se pavarësisht gjithçkaje që ka ndodhur mes tyre, Graniti vazhdon të jetë një nga mbështetësit e saj, ashtu siç e ka pranuar edhe vetë në daljet e tij publike.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga