LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shtrëngoje Donaldin, mos e lësho"/ Fjolla Morina i del në mbrojtje Beatrix Ramosajt

4 Dhjetor 2021, 08:30, Lifestyle CNA
"Shtrëngoje Donaldin, mos e lësho"/ Fjolla Morina i del

Raporti Beatrix- Donald është një nga temat më të diskutuara të momentit në mediat rozë. Pasi dyshja shprehën pëlqimin për njëri-tjetrin janë kryqëzuar në rrjetet sociale, për shkak të marrëdhënies së lënë pezull të Donaldit dhe Bora Zemanit, pas puthjes së shkëmbyer në Big Brother Vip.

Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur që kanë reaguar në lidhje me këtë raport.

Një prej tyre është edhe këngëtarja Fjolla Morina. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Morina i ka dalë në mbrojtje Beatrix Ramosaj.

Në postimin e saj ajo e këshillon këngëtaren të mos e lëshojë Donaldin pasi janë çifti i përkyer.

?Veç përpara. E ti qëndro e fortë. Jeta jetohet si do vetë. Mos u mërzit për komentet e batallgjinjve, le ti marrë era. Ti shtrëngoje Donaldin mos e lësho.

Jeni çift i përkryer. Llapionkat ku shkelin e zdrisin e bëjnë bukuri. Suksese bukuri?, shkruan Fjolla Morina./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga