LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrjeti “zien” për lidhjen e tij me Beatrix/ Donaldi tregon arsyen e ndarjes nga Bora

3 Dhjetor 2021, 21:14, Lifestyle CNA
Rrjeti “zien” për lidhjen e tij me Beatrix/ Donaldi tregon

Sonte në spektaklin e Big Brother Vip, Donald Veshaj ka treguar arsyet e ndarjes nga Bora Zemani pas puthjes së shkëmbyer brenda ambienteve të shtëpisë.

Donaldi ka thënë se ka pritur një shenjë nga Bora pas dhënies së varëses dhe se ka marrë ndaj dhe përgjatë gjithë kohës është ndjerë i turbullt.

?Unë këtu kam folur për historinë që kam pas jashtë me Borën për një pyetje që më bëri Fifi. Ka qenë një histori e bukur për mua. I ka përjetuar ashtu siç janë. Po bëj 8 muaj që jemi ndarë?, ka thënë Donaldi.

Përsa i përket puthjes së shkëmbyer me moderatoren Bora Zemani, Donaldi është përgjigjur se kishte dëshirë ta puthte.  Ndërkaq ka shtuar se ajo puthje nuk ka qenë një premtim.

?Doja ta puthja. Është situatë e ndërlikuar janë shumë gjëra që kanë ndohur jashtë që ajo puthje të jetë premtim?, ka vijuar më tej Donaldi.

Ndërsa ka theksuar se pasi ka dërguar varësen ka pritur një shenjë nga Bora Zemani.

?Ajo për mua ishte një shenjë. Prisja një shenjë që nuk e mora kurrë. Këtu njerëzit kanë marrë një shenjë. Prisja një shenjë një konfirmim, një diçka, kam qenë konfuz dhe në një presion të madh dhe një përziere ndjenjash?, tha Donaldi.

?Por njerëzit që duan e bëjnë diçka siç e bëra unë para gjithë shqiptarëve. Nuk mundem unë që të rri gjithë kohën po sikur, pse u bë?, është shprehur Donaldi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga