LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Plas’ sherri në “Love Story”/ Vajzat i kundërvihen konkurentit turk: Edhe shqiptarët respektojnë femrat

18 Nëntor 2021, 20:44, Lifestyle CNA
‘Plas’ sherri në “Love Story”/ Vajzat i

Para pak ditësh ka startuar sezoni i dytë  realityshow të dashurisë ?Love Story?.

Ky sezon i ri ka ardhur më risi të reja. Ndryshe nga vjet ky format tashmë jepet çdo ditë dhe konkurentët kanë krijuar pëlqimet e para, por edhe antipatitë e para.

Gjatë ditës së sotme është disjutuar në lidhje me mospëlqimet.

Konkretish Daniela është shprehur se nuk ka pëlqim për një nga konkurentët: ?Për momentin dua të jap emrin e parë, i cili është Serxhani, i cili nuk më dha asnjë lloj shije, nuk më dha ngjyra. Nuk e di nëse më vonë, ndoshta Sexhani do të gjejë diçka tjetër që do të më magjepsi?.

Nga ana tjetër Serxhani ka thënë se i vjen keq nëse e ka ofenduar Danielën pasi ai ?është rritur në një vend ku i respektojnë vajzat?.

? E prisja.Daniela tha se ju djemtë jeni jashtë serie dhe unë bëra një koment negativ që i thashë nëse unë jam jashtë serie, ti për mua je jashtë loje dhe realisht i kërkoj ndjesë nëse është ofenduar. Unë jam rritur në një shtet tjetër ku vajzat respektohen dhe realisht i kërkoj shumë ndjesë?, është shprehur konkurenti.

Kaq ka mjaftuar që në studio të lindë një debat shumë i fortë. Kleona i është kundërpërgjigjur duke i thënë se edhe në Shqipëri respektohen femrat. ?Edhe në vendin tonë, në Shqipëri, vajzat respektohen dhe ti ke ardhur në Shqipëri dhe po rri në një vend dhe ke një shoqëri meshkujsh që respektojnë femrat,kështu që merr më shumë shembull sepse mesa kemi parë nuk po e tregon atë ?të sjellshmin?./CNA.al

Lajmet e fundit nga