LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më mungon”/ Graniti vijon me deklarata publike për Fifin

18 Nëntor 2021, 18:09, Lifestyle CNA
“Më mungon”/ Graniti vijon me deklarata publike për Fifin

Graniti edhe pse tashmë është jashtë shtëpisë së ?Big brother Vip? vijon të jetë një prej konkurentëve më të përfolur.

Kujtojmë se ish futbollisti u përfol për një lidhje të mundshme mes tij dhe Fifit, për shkak të afrimitetit të tyre por më vonë ai u shpreh se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe dhe se ishte në një lidhje dashurie jashtë shtëpisë. Por edhe tani që është jashtë shtëpisë Graniti vijon të jetë shumë “afër? me Fifin.

Herë pas here ai bën deklarata për të dhe është shprehur se deri në fund do të bëjë tifo për Fifin deri në fund.

Së fundmi ai ka publikua një video në Instatstory ku duket ai shtrirë më Fifin dhe shkruan: “Më mungon, jemi parnerë në krim?./CNA.al

Lajmet e fundit nga