LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kledi shpërthen keq ndaj “Big Brother Vip”: Jam përdorur, i bëjnë gjërat siç duan vetë

18 Nëntor 2021, 17:58, Lifestyle CNA
Kledi shpërthen keq ndaj “Big Brother Vip”: Jam përdorur,

Kledi Hysa së fundmi është kthyer në një nga banorët më të komentuar të momentit. Kujtojmë se i gjithë publiku shqiptar është njohur me të dashurën e tij më të cilën edhe bashkëjeton Halula.

Ajo  ishte në një lidhje Skype me ?Shqipëriua Live? dhe ka treguar se nuk ndihet xheloze dhe se Kledi bën gjënë e duhur që nuk flet shumë në lidhje me jetën private.

Por pasi ai shprehu hapur pëlqimin për Beatix gjërat kanë ndryshuar.

Opinionintët i kanë kërkuar llogari se përse nuk ka treguar të vërtetën, edhe Beatrix nga ana tjetër i ka thënë se është ndjerë e përdorur.

Nisur nga ta gjitha këto Kledi ka ?shpërthyer? kundër produksionit sepse sipas tij gjërat nuk po tregohen ashtu si janë.

?Jam përdorur se gjërat janë prerë ashtu siç kanë dashur këta. Unë i kam thënë Monikës se jam i lidhur jashtë dhe të gjithë e kanë dëgjura një gjë të tillë. Të gjithë e kanë marrë vesh pas dy ditësh dhe jo pas dy javësh por gjërat nuk janë trasmetuar”, është shprehur modeli./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga