LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Është konkurente e fortë”/ Banorja që po ‘frikëson’ Monikën dhe Fifin

18 Nëntor 2021, 17:13, Lifestyle CNA
“Është konkurente e fortë”/ Banorja që po

Me kalimin e ditëve loja brenda ?Big Brother Vip? sa vjen edhe bëhet me dinamike, duke qenë se edhe nata e finales është shumë afër.

Bazuar në nominimet dhe banorët më të preferuar nga ana e publikut, konkurentët kanë krijuar një ide se kush është banori që mund të ketë më shumë propabilitet për të fituar.

Kjo ka qenë edhe objekti i bisedës mes Fifit dhe Monikës.

Ato kanë treguar se po i frikësohen Arjolës sepse e konsiderojnë si një lojtoare shumë të fortë.

Më tej, Fifi u shpreh se i ka ngelur hatri me Arjolën sepse vepron duke llogaritur çdo veprim./CNA.al

Lajmet e fundit nga