LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nxehen gjakrat në “Përputhen”/ Azemi-Anës: Je 100 kilogramshe

18 Nëntor 2021, 19:59, Lifestyle CNA
Nxehen gjakrat në “Përputhen”/ Azemi-Anës: Je 100

Gjatë mbrëmjes së sotme në ?Përputhen? ka pasur një debat shumë të fortë mes Anës dhe Azemit.

Azemi në bisedë e sipër i ka thënë Anës së ajo është ?100 kilogramshe? dhe kaq ka mjaftuar që edhe Ana të shpërthejë në tonë të larta.

Ana i është përgjigjur se ajo nuk e ka aspak problem peshën e saj, se është 63 kilogramë dhe nuk ka asnjë lloj kompleksi me veten e saj.

I është dashur Arjanit të ndërhynte dhe të qetësonte situatën./CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga